foto_home.jpg

Koncertní světlo

Pro vaše akce jsme připraveni použít veškerá moderní osvětlovací tělesa - od jednoduchých reflektorů PAR, přes reflektory s LED technologií, scany, až po inteligentní svítidla. Tyto aplikace jsou vhodné především pro koncertní vystoupení, předváděcí akce a jakékoli show obecně.
 

Divadelní a baletní osvětlení

Naší opravdovou specialitou, které se věnujeme již téměř desetiletí, je specializace na oblast divadelnictví a baletu. Od světelného designu divadelních a tanečních představení, až po samotné realizace několika desítek komedií a tanečních vystoupení.
 

Architekturální světelný design

Zdůraznění jedinečností architektury, ať už historické, nebo soudobé, zvláštní příležitosti, jako jsou otevření nových budov, oslavy a výročí budov historických - to jsou příležitosti, které předurčují využití světelné show, podporované animacemi, promítanými 3D objekty a na míru šitou hudbou. Přinášejí jedinečný zážitek z okamžiku, který jsme zažili při cestách po Itálii, kde lze sledovat práci mistrů v tomto oboru. Neváhejte nabídnout divákům, či obchodním partnerům, tuto jedinečnou možnost prezentace.